T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komiteler

Güncelleme Tarihi: 11/02/2019

                                                                      KOMİTE /KOMİSYON LİSTESİ

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

KALİTE YÖNETİM KONSEYİ
(SKS)

YILDA 2 KEZ

Başhekim

Başkan

Prof.Dr.Gülten KIYAK

Başhekim Yardımcısı

Üye

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Başhekim Yardımcısı

Üye

Uzm.Dr.Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Başhekim Yardımcısı

Üye

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müdürü

Üye

Muzaffer SARIKAYA

İdari Ve Mali Hiz. Müdür Yardımcısı

Üye

Erkan GERÇEKER

İdari Ve Mali Hiz. Müdürü Yardımcısı

Üye

Muhammed Emin ÖZTÜRK

Sağlık Bakım Hiz.Müdür Yardımcısı

Üye

Özlem PINAR

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Muhammed Emin ÖZTÜRK

Radyoloji Sorumlusu Teknisyeni

Üye

Salih Satılmış KARAKÜTÜK

Ameliyathane Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr. Meltem ÜNSAL

Eczacı

Üye

Filiz GÖBEL

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Üye

Özben CEYLAN

Biyomedikal Mühendisi

Üye

Fatma KAYA

Enfeksiyon Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Semiha SOLAK GRASSİE

İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı

Üye

Serpil MERCAN

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Sağlık Bakım Hiz.Müdür Yrd.

Üye

Özlem PINAR

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

İş Güvenliği Uzmanı

Üye

Serpil MERCAN

Enfeksiyon Uzmanı

Üye

Semiha SOLAK GRASSİE

İş Yeri Hekimi

Üye

Uzm.Dr.Mustafa AKKAYA

Sosyal Çalışmacı

Üye

Demet KULKUL

Enfeksiyon Hemşiresi

Üye

Melike ÖZENÇ

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ VE BİNA TURU EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hiz.Müdür Yrd.

Üye

Özlem PINAR

İdari ve Mali Hiz. Müdür Yardımcısı

Üye

Erkan GERÇEKER

İş Güvenliği Uzmanı

Üye

Serpil MERCAN

Baş Mühendis

Üye

Bülent TOPOĞLU

Baş Teknisyen

Üye

İbrahim EKER

Biyomedikal Mühendisi

Üye

Fatma KAYA

Güvenlik Amiri

Üye

Yusuf ÖZTÜRK

Sağlık Bakım Birim Sorumlu Hemşiresi

üye

Gülşah HOŞDİL

Güvenlik Amiri Yardımcısı

Üye

Onur AĞIRMAN

Sivil Savunma Amiri

Üye

Erdem MENGÜ

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

EĞİTİM KOMİTESİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Kalite Yönetim Direktörü

Üye

Gülay ÇETİNKAYA

Eğitim Hemşiresi

Sekreter

Pınar TOKGÖZ ÖZEN

Eğitim Hemşiresi

Sekreter

Nurdagül BOZKURT

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

MAVİ KOD EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Sağlık Bakım Hiz.Müd.

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Anestezi Doktoru

Üye

Selda ERSAL

Anestezi Teknisyeni

Üye

İzzet ESKİLİ

Baş Teknisyen

Üye

İbrahim EKER

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

PEMBE KOD EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd

Üye

Özlem PINAR

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Baş Teknisyen

Üye

İbrahim EKER

Güvenlik Amiri

Üye

Yusuf ÖZTÜRK

Hemşire

Üye

Selime ONKUN

Hemşire

Üye

Gülşen GÜNEŞLİGÜN

Hemşire

Üye

Fatma KALAYCI

Hemşire

Üye

Berrin KOZAN

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

BEYAZ KOD EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd

Üye

Özlem PINAR

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Sosyal Çalışmacı

Üye

Demet KULKUL

Güvenlik Amiri

Üye

Yusuf ÖZTÜRK

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

KIRMIZI KOD EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Baş Teknisyen

Üye

İbrahim EKER

Sivil Savunma Uzmanı

Üye

Erdem MENGÜ

Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd

Üye

Özlem PINAR

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Güvenlik Amiri

Üye

Yusuf ÖZTÜRK

İş Güvenliği Uzmanı

Üye

Serpil MERCAN

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

SOSYAL SORUMLULUK VE KURUM KÜLTÜRÜNÜ GELİŞTİRME EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Muhammed Emin ÖZTÜRK

Sosyal Çalışmacı

Üye

Demet KULKUL

Eğitim Hemşiresi

Üye

Pınar TOKGÖZ ÖZEN

WEB Sorumlusu

Üye

Özlem ÖZER

WEB Sorumlu Teknisyeni

Üye

Tayfun KURTOĞLU

Özel Kalem

Üye

Neslihan ARMAN

Başhekimlik Birim Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr. ELİf DUMAN

Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlu Hemşiresi

Üye

Gülşah HOŞDİL

Kan Merkezi Sorumlusu

Üye

Hürol KIZILKUŞ

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd.

Üye

Özlem PINAR

Enfeksiyon Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Semiha SOLAK GRASSİE

Dahili Branş Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Makbule Seda BAYRAK DURMAZ

Cerrahi Branş Doktoru

Üye

Saadet AKTURAN

Mikrobiyoloji Klinik Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Tülay GÜMÜŞ

Anestezi Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Gülsüm KAVALCI

Eczacı

Üye

Filiz GÖBEL

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ
(SKS)

YILDA 3 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Semiha SOLAK GRASSİE

Çocuk Enfeksiyon Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Gülsüm İclal BAYHAN

Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Funda GÖZÜTOK

Dahili Branş Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Mesut DEMİRKÖSE

Cerrahi Barnş Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Saadet AKTURAN

Mikrobiyoloji Klinik Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Tülay GÜMÜŞ

Eczacı

Üye

Filiz GÖBEL

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Sekreter

Sümeyra ÇETİN GEVREK

Sekreter

Melike ÖZENÇ

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ÖZ DEĞERLENDİRME EKİBİ
(SKS)

YILDA 2 KEZ

Kalite Yönetim Direktörü

Başkan

Gülay ÇETİNKAYA

Kalite Yönetim Çalışanı

Üye

Özlem ÖZER

Kalite Yönetim Çalışanı

Üye

Dilek KARABACAK

Başhekimlik Birim Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr. Elif DUMAN

Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlu Hemşiresi

Üye

Gülşah HOŞDİL

Kan Merkezi Sorumlusu

Üye

Hürol KIZILKUŞ

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

HASTA VE ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ VE ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
(SKS)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd.

Üye

Özlem PINAR

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Muhammed Emin ÖZTÜRK

Kalite Yönetim Çalışanı

sekreter

Dilek KARABACAK

Sosyal Çalışmacı

Üye

Demet KULKUL

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Üye

Özben CEYLAN

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİM EKİBİ
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim

Başkan

Prof.Dr. Gülten KIYAK

Başhekim Yardımcısı

Üye

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

İdari Ve Mali Hiz. Müdürü

Üye

Muzaffer SARIKAYA

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Sağlık Bakım Hiz.Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

Acil Servis Birim Sorumlusu

Üye

Hadi BAHADUR

İş Güvenliği Uzmanı

Üye

Serpil MERCAN

Sivil Savunma Amiri

Üye

Mustafa Erdem MENGÜ

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

NUTRİSYON DESTEK
(SKS)

YILDA 4 KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Yoğun Bakım Uzm.

Üye

Uzm.Dr.Zühal GÜLLÜ

Anestezi Uzm. Dr.

Üye

Uzm.Dr.Göknur SÖYLEMEZ

Prof.Dr.(Çocuk Gastroenteroloji)

Üye

Uzm.Dr.Şamil HIZLI

Eczacı

Üye

Hatice TEKİN

Diyetisyen

Sekreter

Nursel GÜNAY

Diyetisyen

Sekreter

Ezelnur KILIÇ

Hemşire

Sekreter

Nebahat ÖZDEMİR

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

BİLGİ GÜVENLİĞİ
(SKS)

Yılda 4 Defa

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd.

Üye

Özlem PINAR

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Baş Mühendis

Üye

Bülent TOPOĞLU

Bilgi İşlem Sorumlusu

Üye

Fatma DERİCİ

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ORGAN BAĞIŞ VE BEYİN ÖLÜMÜ KOMİTESİ
(SKS)

Yılda 4 Defa

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

Anestezi Uzm. Dr.

Üye

İrem GÜMÜŞ ÖZCAN

Yoğun Bakım Uzm. Dr.

Üye

Uzm.Dr.Zühal GÜLLÜ

Hemşire

Üye

Neslihan ARMAN

Uzman Doktor

Üye

Uzm.Dr.Mehmet BASMACI

Uzman Doktor

Üye

Uzm.Dr.Ayşegül ÇAKIR

Uzman Doktor

Üye

Uzm.Dr.Senem HAS HASIRCI

Sosyal Çalışmacı

Üye

Selami CANTEMUR

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK SAĞLIK TESİSLERİ DENETLEME EKİBİ
(İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ)

Yılda 4 Defa

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

Üye

Erkan GERÇEKER

Baş Mühendis

Üye

Bülent TOPOĞLU

Baş Teknisyen

Üye

İbrahim EKER

İş Güvenliği Uzmanı

Üye

Serpil MERCAN

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ
(SKS)

Yılda 4 Defa

Başhekim

Başkan

Prof.Dr. Gülten KIYAK

İdari ve Mali Hizmetler Müd.Yrd.

Üye

Muhammed Emin ÖZTÜRK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

Göğüs Hastalıkları

Üye

Prof.Dr. Ebru ÜNSAL

Kardiyoloji Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Hatice TOLUNAY

Ortopedi Uzmanı

Üye

Op.Dr.M.Soner SAĞIROĞLU

Endokrin Uzmanı

Üye

Uz.Dr.Şahin DOĞANAY

Nöroloji Uzmanı

Üye

Uz.Dr.Zehra UZUN

Göz Uzmanı

Üye

Uz.Dr.Zeynep ÖZDEMİR AYDEMİR

Kadın Doğum Uzmanı

Üye

Uz.Dr Ömer ANT

Üroloji Uzmanı

Üye

Op.Dr.Ali KARAKOÇ

Gastro cerrahi

Üye

Op.Dr.Cemil BİNARBAŞI

Akgün Yazılım

Üye

Şakir KAYASEROĞLU

Klinik Kalite Gösterge Sorumlusu

Sekreter

Özlem ÖZER

 

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

TRANSFÜZYON KOMİTESİ ASIL ÜYE LİSTESİ

 

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

 

Sorumlu Hekim (Mikrobiyoloji Uzm.)

Üye

Uz.Dr.Sedef ÖZBALIKÇI KARAMAN

 

Genel Cerrahi Uzmanı

Üye

Op.Dr. Saadet AKTURAN

 

Yoğun Bakım Sorumlusu

Üye

Uz.Dr.Zuhal GÜLLÜ

 

Anestezi Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Fatma GEZER

 

İç Hastalıkları Uzmanı

Üye

Uz.Dr.Eda KARAKOÇ

 

Hematoloji Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Uğur Şahin

 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Üye

Uz.Dr.Zekiye BAYDAR

 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Üye

Op.Dr.Ömer ANT

 

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Üye

Op.Dr. Osman BÜYÜKGÜLLÜ

 

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Hasan Fahri KAPISIZ

 

Neonatoloji Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Nilgün ALTUNTAŞ

 

Acil Tıp Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Hıdır YILMAZ

 

Sağ.Bak.Hizm.Md.

Üye

Serap GÖKTEPE

 

Transfüzyon Merkezi Sor.Teknisyeni

Üye

Hürol KIZILKUŞ

 

Hemşire( Dâhiliye Sorumlu Hemşiresi)

Üye

Derya AYDEMİR

 

Hemşire( Yoğun Bak.Sor. Hemşiresi)

Üye

Yasemin AKYOL

 

Hemşire(Acil Ser..Sor. Hemşiresi)

Üye

Latif BULUT

 

Hemşire ( Ortopedi Sor. Hemşiresi)

Üye

Şennur ÖZKAN

 

Tıbbi Teknolog

Üye

Fatma SEVEN

 

Hemovijilans Hemşiresi

Üye

Gülşah HOŞDİL

 

Anestezi Sorumlu Teknisyeni

Üye

İzzet ESKİLİ

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

TRANSFÜZYON KOMİTESİ YEDEK ÜYE LİSTESİ

 

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr. Sadegül SAYIN

 

Yoğun Bakım Sorumlusu

Üye

Uz.Dr. Filiz Banu ETHEMOĞLU

 

Biyokimya Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Cenk UNCUGİL

 

Genel Cerrahi Uzmanı

Üye

Op.Dr. Mikail POLAT

 

İç Hastalıkları Uzmanı

Üye

Uz.Dr.Deniz KUL

 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Üye

Op.Dr. Tülay ÖZKILIÇ

 

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Üye

Op.Dr. Bünyamin ARI

 

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Aydın KARAKUZU

 

Neonatoloji Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Erhan ÇALIŞICI

 

Acil Tıp Uzmanı

Üye

Uz.Dr. Ahmet Ali SEZER

 

Sağ.Bak.Hizm.Md.Yrd

Üye

Özlem PINAR

 

Lab.Teknisyeni

Üye

İnci YILMAZ

 

Hemşire

Üye

Nahide ÇELİK

 

Hemşire

Üye

Erbil BİZİMYER

 

Hemşire

Üye

Hülya CAN

 

Hemşire

Üye

Havva DURMUŞ

 

VHKİ

Üye

Arzu ADIGÜZEL

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

HASTA DOSYASI İNCELEME EKİBİ
(SKS)

AYDA BİR KEZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Başkan

Özlem PINAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Üye

Erkan GERÇEKER

Kalite Çalışanı

Sekreter

Dilek KARABACAK

Dahili Birim Hemşiresi

Üye

Sorumlu Hemşireler

Cerrahi Birim Hemşiresi

Üye

Sorumlu Hemşireler

Arşiv Sorumlusu

Üye

Pınar AKKAYA

Bilgi İşlem Sorumlusu

Üye

Fatma DERECİ

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
(SKS-VERİMLİLİK)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yard

Başkan

Uzm.Dr.Yusuf KALKIŞIM

 

Sağ.Bak.Hiz.Müd.

Üye

Serap GÖKTEPE

 

İdari ve Mali Hiz. Müd Yrd

Üye

Erkan GERÇEKER

 

Radyoloji Sorumlu Doktoru

Üye

Şule GÜZEL

 

Radyoloji Tek.

Üye

Salih Satılmış KARAKÜTÜK

 

Biyomedikal Mühendisi

Üye

Fatma KAYA

 

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Üye

Özben CEYLAN

 

Eczacı

Üye

Filiz GÖBEL

 

İş Yeri Hekimi –Mikrobiyoloji

Üye

Uzm.Dr Mustafa AKKAYA

 

Anestezi Hekimi

Üye

Uzm.Dr Gülsüm KAVALCI

 

Enfeksiyon Hastalıkları

Üye

Uzm.Dr. Semiha SOLAK GRASSİE

 

Kalite Yönetim Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ACİL SERVİS KOMİSYONU
(VERİMLİLİK)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yrd.

Başkan

Uzm. Dr. Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

Muzaffer SARIKAYA

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr. Hadi BAHADUR

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Üye

Latif BULUT

Biyokimya Sorumlu Doktoru

Üye

Rabia ŞEKER

Biyokimya Sorumlu Teknisyeni

Üye

Emine Tuğçe TOPÇU

Radyoloji Sorumlu Doktoru

Üye

Şule GÜZEL

Radyoloji Sorumlu Teknisyeni

Üye

Salih Satılmış KARAKÜTÜK

HBYS Sorumlusu

Üye

Şakır KAYASAROĞLU

USS Sorumlusu

Üye

Arzu ADIGÜZEL

İstatistik Birimi

Üye

Çiler KUZUKIRAN

Kalite Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

KOMİTE /EKİP ADI

 

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

 

YOĞUN BAKIM KOMİSYONU
(VERİMLİLİK)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uz.Dr. Yusuf KALKIŞIM

 

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm. Dr. Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

 

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

Muzaffer SARIKAYA

 

Yenidoğan Sorumlu Doktoru

Üye

Doç. Dr. NİLGÜN ALTUNTAŞ

 

Yenidoğan Sorumlu Hemşiresi

Üye

Berrin KOZAN

 

Yoğunbakım Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm. Dr. ROJŞİN AKYOL ÖZHASENEKLER

 

Yoğunbakım Sorumlu Hemşiresi

Üye

Yasemin AKYOL

 

Yara Bakım Hemşiresi

Üye

Cevriye KÖPELİ

 

HBYS Sorumlusu

Üye

Şakır KAYASAROĞLU

 

USS Sorumlusu

Üye

Arzu ADIGÜZEL

 

İstatistik Birimi

 

Üye

Çiler KUZUKIRAN

 

Kalite Direktörü

 

sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

 

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

 

DOĞUM HİZMETLERİ KOMİSYONU
(VERİMLİLİK)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm. Dr. Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

 

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

Muzaffer SARIKAYA

 

Doğumhane Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Ömer ANT

 

Doğumhane Sorumlu Ebesi

Üye

Selime ONKUN

 

Doğumhane Sekreteri

Üye

Kibar ALTINTAŞ GÜNDÜZ

 

Kadın Doğum Servisi Sorumlu hemşiresi

Üye

Gülşen GÜNEŞLİGÜN

 

Kadın Doğum Servisi Sekreteri

Üye

Burcu BAYRAM

 

HBYS Sorumlusu

Üye

Şakır KAYASAROĞLU

 

USS Sorumlusu

Üye

Arzu ADIGÜZEL

 

İstatistik Birimi

Üye

Çiler KUZUKIRAN

 

Kalite Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

AMELİYATHANE HİZMETLERİ KOMİSYONU
(VERİMLİLİK)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yardımcısı

Başkan

Uzm.Dr.Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

Muzaffer SARIKAYA

Ameliyathane Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Filiz BANU ETHEMOĞLU

Anestezi Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Dilber AKYOL

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Üye

Esra GÜNDÜZ

Anestezi Sorumlu Teknisyeni

üye

İzzet ESKİLİ

Ameliyathane Sekreterleri

Üye

Burcu AYTEKİN
Yasemin YUVACI
Ersin ADIGÜZEL

HBYS Sorumlusu

Üye

Şakır KAYASAROĞLU

USS Sorumlusu

Üye

Arzu ADIGÜZEL

İstatistik Birimi

Üye

Çiler KUZUKIRAN

Kalite Direktörü

sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

LABORATUAR HİZMETLERİ KOMİSYONU
(VERİMLİLİK)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yard.

Başkan

Uzm. Dr. Sadegül SAYIN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

Muzaffer SARIKAYA

Patoloji Lab. Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr. Gülüşah ERGÜL

Mikrobiyoloji Lab. Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr. Tülay GÜMÜŞ

Biyokimya Lab. Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr. Rabia ŞEKER

Patoloji Lab. Sorumlu Teknisyeni

Üye

Candan AKIN

Mikrobiyoloji Lab. Sorumlu Teknisyeni

Üye

Derya ÖZDOĞAN

Biyokimya Lab. Sorumlu Teknisyeni

Üye

Emine Tuğçe TOPÇU

Akgün Yazılım

Üye

Ömer Faruk GÜLMEZ

Lab. Depo Sorumlusu

Üye

Tuncay ERKEÇ

HBYS Sorumlusu

Üye

Şakır KAYASAROĞLU

USS Sorumlusu

Üye

Arzu ADIGÜZEL

İstatistik Birimi

Üye

Çiler KUZUKIRAN

Kalite Direktörü

Sekreter

Gülay ÇETİNKAYA

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

MORTALİTE KOMİTESİ
( İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yrd.

Başkan

Uzm. Dr. Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Yenidoğan Sorumlu Doktoru

Üye

Doç..Dr.NİLGÜN ALTUNTAŞ

Yoğunbakım Sorumlu Doktoru

Üye

Uzm.Dr.ROJŞİN AKYOL ÖZHASENEKLER

ASKOM Sekreteri

Üye

Gamze UÇAR

HEKİMLER

Üye

İLGİLİ AYDA HASTASI EX OLAN UZMAN HEKİMLER

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ACİL SEVK KOMİTESİ
(İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ)

AYDA BİR KEZ

Başhekim Yrd.

Başkan

Uzm. Dr. Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr. Hadi BAHADUR

ASKOM Sekreteri

Üye

Gamze UÇAR

HEKİMLER

 

İLGİLİ AYDA HASTA SEVK EDEN VE HASTA SEVK KABULU YAPAN HEKİMLER

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

ANNE SÜTÜ BEBEK DOSTU KOMİTESİ
( İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ)

Yılda 4 Defa

Başhekim Yrd.

Başkan

Uzm. Dr. Esra KÜÇÜKER TANRIVERDİ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Üye

Serap GÖKTEPE

Çocuk Servisi Sorumlu Hekimi

Üye

Prof Dr. Ayşegül Neşe KURT ÇITAK

Yeni Doğan Sorumlu Doktoru

Üye

Doç. Dr. NİLGÜN ALTUNTAŞ

Kadın Doğum Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr. Ömer ANT

Enfeksiyon Hastalıkları Sorumlu Hekimi

Üye

Uzm.Dr.Semiha SOLAK GRASSİE

Yeni Doğan Sorumlu Hemşiresi

Üye

Berrin KOZAN

Kadın Doğum Sorumlu Hemşiresi

Üye

Gülşen GÜNEŞLİGÜN

Doğumhane Sorumlu Hemşiresi

Üye

Selime ONKUN

Eğitim Birimi

sekreter

Pınar TOKGÖZ ÖZEN

Eğitim Birimi

sekreter

Nurdagül BOZKURT

Enfeksiyon Hemşiresi

Üye

Sümeyra GEVREK

Çocuk Servisi Sorumlu Hemşiresi

Üye

Fatma KALAYCI

Emzirme ve Relaktasyon Hemşiresi

Üye

Ayşe ÜNSAL

Servis Bebek Hemşiresi

Üye

Rahime KÜÇÜK

Gebe Okulu Hemşiresi

Üye

Sefa BAŞKAYA

Diyetisyen

Üye

Fatma ÇIRACIOĞLU

Kalite Direktörü

Üye

Gülay ÇETİNKAYA

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

DİABETİK AYAK KONSEYİ
(VERİMLİLİK)

GEREKTİKÇE

Enfeksiyon Uzmanı

Başkan

Uzm.Dr.Semiha SOLAK GRASSİE

Plastik Cerrahi Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Fatih KILIÇ

Diyetisyen

Üye

Dilara Melek OĞUZ

Genel Cerrahi Uzmanı
Yara Bakım Doktoru

Üye

Uzm.Dr.Aydın YAVUZ

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Nebiye TÜFEKÇİ GÜMÜŞ

Endokrin Uzmanı

Üye

Uzm.Dr.Şahin DOĞANAY

Yara Bakım Hemşiresi

Sekreter

Cevriye KÖPELİ

 

KOMİTE /EKİP ADI

TOPLANTI PERİYODU

UNVANI

GÖREVİ

ADI SOYADI
2019

YAŞAM SONU HİZMETLERİ

 

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

 

Muhammed ÖZTÜRK

Sağlık Bak.Hiz. Müd. Yardımcısı

 

Özlem PINAR

İmam

 

Atalay GÜNEŞ

Manevi Destek Birim Çalışanı

 

Ahmet HUSREV ŞEN

WEB SAYFASI SORUMLUSU

 

Bilgisayar İşletmeni

 

Özlem ÖZER
Tayfun KURTOĞLU

KANSER KAYIT SURVEYANS

 

V.H.K.İ

 

Hamiyet ÖZAVCI

 

Tıbbi Sekreter

 

Meltem UZUNER

KAN MERKEZİ

 

Uzman Doktor

 

Uzm.Dr.Sedef ÖZBALIKÇI KARAMAN

 

Lab.Teknisyeni

 

Hürol KIZILKUŞ

TÜBERKÜLOZ

 

Uzman Doktor

 

Uzm.Dr.Ebru TANSEL

SİGARA BIRAKMA

 

Uzman Doktor

 

Uzm.Dr.Ebru TANSEL

SİGARA DENETLEME

 

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

 

Erkan GERÇEKER

 

Güvenlik Amiri

 

Yusuf ÖZTÜRK

E-İMZA

 

Doktor

 

Ülker TEKİN

BİLGİ GÜVENLİĞİ

 

Mühendis

 

Bülent TOPOĞLU

TESİS GÜVENLİĞİ

 

Mühendis

 

Bülent TOPOĞLU

 

Baş Teknisyen

 

İbrahim EKER

YERİNDE DEĞERLENDİRME

 

Kalite Yönetim Direktörü

 

Gülay ÇETİNKAYA

FATURA DENETLEME KOMİSYONU

 

İdari Ve Mali Hiz. Müd.Yrd.

 

Muhammed Emin ÖZTÜRK

 

Doktor

 

Ülker TEKİN

ENERJİ TASARRUFU KOMİSYONU

 

Mühendis

 

Bülent TOPOĞLU

 

Baş Teknisyen

 

İbrahim EKER

FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

 

Eczacı

 

Filiz GÖBEL

MATERYOVİJİLANS SORUMLUSU

 

Eczacı

 

Kadriye ATİLLA

HEMOVİJİLANS SORUMLUSU

 

Hemşire

 

Gülşah HOŞDİL

HASTA HAKLARI BİRİM SORUMLUSU

 

Çocuk Gelişim Uzman

 

Özben CEYLAN